Niezapomiane chwile na basenie w sali kinowej na korcie  w ogródku na siłowni na placu zabaw
w Dworku Romanowski

Zobacz jakie atrakcje ma dla Ciebie do zaoferowania Dworek Romanowski

Poprzedni
Następny

Basen

W budynku Dworku znajduje się sauna sucha, jacuzzi oraz kryty basen o wymiarach: 13m x 6m.

Aby uatrakcyjnić pobyt naszych gości hotelowych, nasz basen czynny jest w godzinach 7:30-22:30.

Szlafroki przygotowane są dla każdego z gości w pokoju, natomiast ręczniki na basen dostępne są w recepcji bezpłatnie.

Sala kinowa

W piwnicy Dworku stworzyliśmy kameralną salę kinową, w której znajdziecie Państwo zarówno filmy DVD jak i rozbudowany pakiet telewizyjny z programami filmowymi. Gdy za oknem nie dopisuje pogoda, jest to świetne miejsce na długie romantyczne wieczory lub rodzinny relaks.

Poprzedni
Następny

Stawy

Nasz obiekt otoczony jest dwoma obszernymi zarybionymi stawami, które stanowią wspaniałe miejsce do wędkowania. W stawach znajdą Państwo ryby takie jak: karp, szczupak, lin, jesiotr, karaś, okoń, sandacz.

Dostęp do łowiska mają jedynie Goście hotelowi, a miłośnicy aktywnego wypoczynku i sportów wodnych mogą wypożyczyć u nas rowery wodne lub łódkę. Na wyposażeniu znajdują się kapoki, a więc jest to ciekawa i bezpieczna atrakcja zarówno dla dzieci jak i par, które mogą spędzić czas na wodzie, w bliskim kontakcie z naturą.

Siłownia zewnętrzna

W bliskiej odległości od Dworku, znajdą Państwo siłownię zewnętrzną. Sprzęty zostały dobrane tak, aby móc wykonać ćwiczenia na jak największą ilość partii mięśni. Idealna dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Plac Zabaw

W piękne, słoneczne dni zapraszamy do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu na placu zabaw przygotowanym z myślą o naszych najmłodszych gościach. Drewniany plac zabaw, z dwiema zjeżdżalniami, huśtawkami i trampoliną, świetny na beztroskie zabawy z pociechami.

Letni ogródek

W sezonie zachęcamy do spędzania czasu w naszym kameralnym ogródku, gdzie można w ciszy i spokoju przeczytać książkę, napić się porannej kawy lub wieczornej lampki wina. W ogródku serwujemy również dania z naszej karty menu.

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Kort tenisowy

Pełnowymiarowy, profesjonalny kort tenisowy z trawiastą nawierzchnią, która nie brudzi oraz jest wystarczająco miękka, by amortyzować upadki. Kort otoczony jest dużą ilością zieleni.

Otoczenie

Dworek otoczony jest obszernym dziedzińcem, indywidualną aranżacją zieleni, stawami, leśnymi ścieżkami oraz polami. Malownicze tereny leśne oraz Warmińskie pola sprzyjają spacerom, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, w recepcji do wypożyczenia dostępne są kije do nordic walking. A dla gości lubiących długodystansowe wycieczki mamy w ofercie rowery.

Poprzedni
Następny