Atrakcje

Przepiękny, 3 kondygnacyjny, zabytkowy Dworek z obszernym dziedzińcem, mający w swych zasobach profesjonalną stajnie, ok. 100 koni sportowych rasy trakeńskiej i wielkopolskiej, krytą ujeźdzalnię i parkur.

Mając na uwadze komfort wypoczynku w Dworku Romanowski, z wielką starannością przygotowaliśmy 16 stylizowanych pokoi o wysokim standardzie, z meblami z litego dębu. Każdy z nich posiada łazienkę, TV/Sat, radio/budzik. W tym 3 apartamenty wyposażone w jacuzzi, barki, lodówki, TV Plazma 42 cal.


Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, które dla Państwa przygotowaliśmy:

Sala Europejska

Plac zabaw

Na terenie Dworku Romanowski znajduje się plac zabaw wyposażony w huśtawkę, drabinki do wspinania, zjeżdżalnię piaskownicę oraz trampolinę.

Biesiady

Na terenie posesji są zadaszone grille przystosowane dla grup o różnej liczbie uczestników. Największy z nich znajduje się na dziedzińcu Dworku przystosowany jest dla grup do 200 osób. Biesiada w kuźni przy grillu i odpowiedniej oprawie muzycznej ma niepowtarzalny klimat. Znakomicie przygotowani jesteśmy do organizacji imprez plenerowych o każdej porze roku.

Dla najmłodszych gości proponujemy spędzenie wolnego czasu na atrakcyjnie urządzonym placu zabaw.

Sauna, Basen

Dworek posiada w swojej ofercie kryty basen, jacuzzi oraz suchą saunę.

Sport i rekreacja

Atrakcją dla wędkarzy jest możliwość wędkowania w stawach. Złowione w nich szczupaki, liny, karpie, karasie, amury czy sumy można przyrządzić według własnego przepisu na grillach znajdujących się na terenie Dworku. Do aktywnego wypoczynku zapraszamy również amatorów tenisa ziemnego. Z myślą o nich przygotowany jest profesjonalny kort tenisowy z nawierzchnią trawiastą.

Organizacja imprez plenerowych

Na terenie bartnikowskiego rezerwatu przyrody wytyczonych jest 15-kilometrowych szlak turystyczny. Baczni obserwatorzy przyrody mogą w nim dostrzec orły bieliki i inne gatunki ptaków, a także bobry i łosie.

Przyroda

Szlak wytyczony jest tak, aby mogli Państwo podziwiać piękno tutejszego krajobrazu. W tym celu na jednej z przystani usytuowanej na 50-metrowym wzniesieniu znajduje się miejsce do podziwiania widoków. Koniec szlaku to prawdziwa uczta dla oka. Pagórkowaty teren porośnięty lasem mieszanym, który swym wyglądem przypomina krajobraz bieszczadzki, otacza jezioro Polajmy. Miejsce to zachwyca swą urokliwością.
Copyrights 2012 Przedsiebiorstwo ROMANOWSKI Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie webCase.pl